top of page
  • תמונת הסופר/תפרץ אלימור

משרדים להשכרה ויזמות נדל"ן בחיפה

אזור מפרץ חיפה ידוע עוד מימי המנדט הבריטי כאזור שמושך אליו תעשייה, כמובן בגלל הנמל הקרוב מאוד. במשך השנים התפתח אזור מפרץ חיפה והנמל והפך את העיר חיפה לעיר משגשגת ופורחת. הקרבה לבתי זיקוק ולציק פוסט שהיה אזור מעבר לפני למעלה מ 100 שנה עזרו אף יותר.

בשנות ה 90 של המאה הקודמת התפתח האזור אף יותר ונתן מקומות עבודה רבים לתושבים המתגוררים בחיפה והאזור כגון: קריות, יוקנעם ואף עתלית.

אזורי תעשייה רבים התפתחו כבר בשנות ה 80 ונתנו תעופה בעשורים מתקדמים יותר. עם השנים בנינים צמחו לגובה והכבישים והתחבורה התפתחו גם כן.

אנשי עסקים בחדר ישיבות במשרד

יזמות נדל"ן

יזמי נדל"ן רבים הפריחו את השממה וכיום אזור מפרץ חיפה התרחב ומספק מקומות עבודה, מקומות תעשייה, מגרשים ונכסי נדל"ן רבים לאוכלוסייה רחבה מאוד וסוגים שונים ומגוונים של תעשיות. יזמים טובים רואים את הנולד – כך אמר פעם יזם נדל"ן מפורסם בארה"ב, מעבר לעובדה שיזם טוב בוחן את האזור המתפתח, יזם טוב בעצמו יודע שאם הוא יבנה ויפתח אזור שומם יחסית, התעשייה מסביבו כבר תתפתח ותפרח בעצמה.


ניסיון בשטח הינו הכרחי ולכל פרויקט יש צורך רחב להכיר את שלל הגורמים על מנת שפרויקט נדל"ן יצליח בצורה אופטימלית וטובה.רשימה חלקית של נושאים שיש לדאוג להם מראש:

  • אישורים של הקרקע לבנייה

שרטוט תכנון בניה
  • אישורים משפטיים – היטלים ומיסוי לא צפוי וכו'

  • תכנון נכון

  • גובה מס הרכישה של הקרקע הינו מס קבוע של 6% לקרקע שלא מיועדת למגורים

  • כמה גובה ניתן לבנות ובאיזה שלב מפתחים זאת.

  • ניהול נכון של הפרויקט אצל מספר קבלנים במגביל

  • אישורי עירייה

  • ארנונה באזור

ועוד
קיימים כיום מגוון משרדים רחב לכל דורש ולאחרונה ה OPEN SPACE תפש מקום מכובד בחללים גדולים, מה שנתן גם לעיצוב המשרד לקבל נופח שונה ממה שהיה מקובל בשנות ה 80 וגם באותה עת חסך מקום רב של שטח ותחזוקה למשרד.

משרדי היי-טק רבים קמו ב 20 שנה האחרונות ושינו את פני התעשייה, משרדים רבים הוסבו ושינו את הביקוש והמחירים בעקבות כך.

מקומות רבים של חללים פתוחים קיבלו את אהדה רבה ומקצועות אחרים אימצו את החלל הפתוח בזרועות פתוחים כגון: מכללות, משרדי ביטוח, סוכנות רכב ואף סוכנויות נדל"ן.


טיפים חשובים לשוכר משרד

· בדיקה של חברת הניהול ממנה אתם שוכרים

· מקום על פי מידות רצויות – אם אפשרות הרחבה

· ליווי אדריכלי והתאמות בנייה על פי הצרכים של מקום העבודה

· תחזוקה שוטפת של המבנה

· חנייה

· תחבורה ציבורית נגישה

· הכירו את השכנים שלכם - בדקו אם סביבת העבודה נכונה עבורכם

· בטיחות המשרד

· ועוד


לחיצת יד

התאמות על פי מידה למשרד שלכם

תלוי כמובן איזה עסק יש לך, אבל ייתכן שהעסק שלך מצריך שינויים מיוחדים הנכונים עבור העסק שלך בלבד. לכן חשוב להבין שהקבלן ממנו אתם שוכרים את המשרד הבא שלכם מבצע התאמות על פי מידה של הצרכים המיוחדים של העסק שלכם, מה שנקרא גם Tailor Made כלומר מקום שנתפר על פי המידה הרצויה.

אזורים מסוימים מוגדרים כאזורי תעשייה והינם מיועדים ואף נקראים לא פעם פארק תעשיה – הנקודה המרכזית שאנו באים לציין כאן שתלוי כמובן אופי מקום העבודה שלכם, אבל נגישות למקום זה יכולה להשפיע על אופי המקום והתהליך העסקי המשרת את המשרדים שלכם. אם אתם מקבלים ומארחים אל משרדכם לקוחות רבים מיקום המשרד והנגישות אליו יכולים להשפיע רבות על שגשוג העסק.


עזרה וליווי נחוצים

עזרה מקצועית וליווי של עיצוב / בנייה והתאמות הינו דבר הכי חשוב ואל לנו להקל ראש בנושא זה. משרדי מקום העבודה זה המקום בו אנו מבלים את מירב שעות היממה שלנו וחשוב מאוד שגם שכלל העובדים יגיעו בשמחה ויהיה להם הכי נוח מכל הבחינות במקום העבודה – שמרוצים התפוקה גם עולה כידוע, מצב הרוח מרומם וזה נותן אנרגיה חיובית לכולם.


לסיכום

רבות ניתן לכתוב על נושא זה – אנו ממליצים בחום להיעזר באחד היועצים שלנו שיכולים ללוות ולהדריך אתכם ולתת לכם ערך מוסף על סמך הניסיון הרב בשנים שיש לחברתנו בכל מה שקשור למשרדים / תחזוקה ומקומות עבודה רבים.

דברו אתנו 6993*

או דרך טופס צור קשר למטה ונחזור אליכם בהקדם....

בהצלחה לכולנו !


להתרשמות במגוון המשרדים שלנו:Comments


bottom of page