נכסים בחיפה להשכרה

משרדים

 

חנויות/שטח מסחרי

 

אחסנה

 

מגרשים

 

מבנה תעשייה /מלאכה

 

אולמות

 

נכסים בחיפה

נדל"ן מבית טוב

העיר חיפה עברה ביובל שנים האחרונות שינויים רבים, בין אם מדובר בתשתיות, בכבישים, רכבל חדש מהמפרץ עד הטכניון ועד לניקוי הקישון דבר שלקח המון שנים והיום אפשר להנות שוב מהיופי הקרוב אלינו. אזור התעשייה מת"מ התרחב אף הוא בעשור האחרון וכיום נהנות ממיקום זה חברות רבות המספקות מקום עבודה לאלפי משפחות. מלבד איזור זה קיימים כיום במפרץ חיפה מקומות רבים המוגדרים כאיזור תעשייה או איזור בו מרוכזים עסקים רבים הנותנים מגוון רחב של שירותים.

ידוע שנושא הנדל"ן בשנים האחרונות לא ירד מסדר היום הציבורי, המחירים כמעט לעולם לא אבדו גובה ואף נסקו, גם אם מדובר בשנת ק רונה, בה היתה ירידה קלה, אך מהר מאוד שוק הנדל"ן רתח מבעבר. התחרות תמיד היתה וכיום קיים צורך ביציבות כלכלית מסויימת על מנת שיזם יניב נכס. עובדה זו חשובה היות והיזם כיום מבין את הלך הרוח והמצב הכלכלי ויכול הוא לבוא לטובת השוכר ככל שניתן ואף לתת לשוכר את ההרגשה כאילו הוא גר בביתו שלו.

שירותים נילווים

נכסים מניבים בחיפה ניתן למצוא במגוון רחב של מקומות אסטרטגיים, אך חשוב גם להינות משרותים נוספים שחשובים לא פחות על מנת להשתקע לתקופת זמן במיקום זה – כגון: האם יש חנייה מספקת לעובדים, האם ישנם שירותי ניקיון לבניין, האם ההחזקה של המקום מתנהלת כסדרה ועוד מגוון פתרונות שנותנות מענה ונוחות לשימוש שוטף בנכס עצמו.
הניסיון הרב שיש לחברתנו נותן מענה מקיף – 360 מעלות ואף הצעות ייעול בהתאם לדרישת המשכיר ומקום העבודה.

נתינת ערך מוסף ללקוח

זאת ועוד– גם חשוב לנו לתת ערך. חברת פרץ אלימור חרטה על דגלה את אופי החברה במתן שירות ללא דופי בינה ובין השוכרים שלה - חשוב מאוד ! ואנו שמים דגש רב לשביעות רצון הלקוח שמחליט לשתף עימנו פעולה ולהשתקע במיקום מקום עבודתו החדש במשרדים או בנכסים שברשותנו.

השכרת משרדים בחיפה שדרג את משרדך

לאחרונה זכינו לבנות נכס בחיפה חדש על כל המשתמע מכך. 3 קומות בעיצוב חדשני, במיקום אסטרטגי נכון ונוח אשר מתאים למגוון רחב של עסקים – לצפייה בנכס אשר ממקום ברחוב ההסתדרות 236 – לחצו כאן. כמו-כן תוכלו להתרשם ממגוון רחב של משרדים להשכרה בחיפה בקישור הזה.

זקוקים לשירותי ניהול נכסים בחיפה? 

לחברתנו ניסיון רב ובעלי מקצוע מומחים בתחום שיכולים לייעץ ולתת פתרון על פי מידה והרצון שלכם – אל תהססו לפנות אלינו ולשמוע מה יש לנו להציע - צרו עמנו קשר באמצעות טופס צור קשר או מספר הטלפון או אפילו בוואטאפ – מה שנוח לכם – אנחנו כאן לשירותכם!

Glass Buildings