מגרשים להשכרה בחיפה והסביבה  / אחסנה פתוחה

החרמש - מגרש 2035

להשכרה מגרש פינתי במיקום מעולה
אחסנה קונטיינרים

פרץ אלימור נכסים בחיפה

עץ לוגו.jpg

חוף שמן חיפה אופיר 37

להשכרה מגרש פינתי במיקום מעולה
אחסנה פתוחה

פרץ אלימור נכסים בחיפה

עץ לוגו.jpg

מורג 4 מגרש מול תחנת הדלק תפוז

להשכרה מגרש פינתי במיקום מעולה
אחסנה פתוחה

פרץ אלימור נכסים בחיפה

עץ לוגו.jpg
 

מגרשים מסחריים להשכרה

נדל"ן מבית טוב

מגרשים נחשבים בדרך כלל לשטח מסחרי בוא ניתן לעשות שימוש לכמה מקרים. מגרשים יכולים לבוא בכמה גדלים ולשמש הן כאחסנה פתוחה והן לשימוש אחר למשל שימוש נפוץ מאוד הוא מגרשי מכוניות למינהן.

מגרשים להשכרה בצפון – מגרש מכוניות

מגרשים להשכרה בצפון הארץ הפכו לנפוצים יותר בשנתיים האחרונות, יותר ויותר רואים מגרשי מכוניות גדולים כקטנים – מגרשים אלו נראים טוב יותר לציבור, לקוחות הבאים לראות מכונית אם היא יד שניה או חדשה להבדיל מאולם תצוגה בו המקום הוא מוגבל. מגרש על אספלט נותן תמיד את ההרגשה האמיתית ולא המדומה.

למה אנו מציינים דווקא מגרשים להשכרה בצפון היות ובצפון להבדיל ממרכז הארץ המחירים הינם יותר זולים באופן משמעותי. ייתכן ואמנם מגרשים להשכרה בצפון הארץ לא יהיה רלוונטי מבחינה גאוגרפית אם מדובר במגרש מכוניות לדוגמא, אבל לפעמים בעלי עסקים שוקלים מבחינה עסקית להשכיר מגרש בצפון הארץ על מנת לאחסן בו סחורה ולא לקהל הרחב דבר היכול להיות משתלם יותר על אף המרחק הגאוגרפי של כשעה מהמרכז – תוכלו לקרוא יותר בהרחבה בפסקה הבאה

מקום אחסון להשכרה

מגרשים פתוחים מה שנקרא גם לא פעם: "אחסנה פתוחה" משמשים גם כמקום אחסון בו ניתן להציב למשל מכולות עם סחורה או גם רכבים למכירה כפי שהצגנו פה קודם לכן במאמר זה, כלומר לא ממש מגרש קלאסי של מכירת מכוניות, אלא אחסנה של רכבים ממש כמקום אחסון.

תוכלו למצוא באתר זה מגוון מגרשים מסחריים להשכרה, בכל כרטיסייה קיים מגרש להשכרה אחד, כאשר תלחצו עליו תוכלו לקרוא עוד נתונים אודותיו כגון: גודל מיקום המגרש להשכרה
וכמו-כן מספר תמונות, כאשר לחיצה על תמונה תרחיב ותגדיל אותה כך שתוכלו להתרשם מהמגרש המוצע להשכרה מכמה זוויות צילום שונות. כמו-כן תראו מפה של האזור בו המרש ממוקם ועוד. 

תוכלו כמו כן לפנות אלינו בכל אחד מהאמצעים הניתנים לרשותכם באתר ולהתייעץ לגבי השכרת מגרש ולפי הצרכים שלכם. טופס צור קשר נמצא ממש בתחתית העמוד.

המיקום האסטרטגי של מגרש להשכרה יכול להוות נקודה חשובה מאוד לעסק שלך, בטח אם מדובר במגרש מכוניות.

לסיכום

אנחנו פה בשבילכם, עם ניסיון רב בשנים אנו יכולים לשתף פעולה ולמצוא עבורכם מגרשיים

מסחריים לפי המידה בה אתם חפצים ואם לא – אז מקסימום הכרנו ואולי בעתיד נוכל לשמש לכם לעזר. צרו קשר עימנו – אל תהססו – תודה.

Glass Buildings